Bilgiler

Yatay Paketleme Makinası

Özellikle gıda sektöründeki firmaların istekleri doğrultusunda geliştirilen, artan hızlardaki yatay paketleme makinelerin imalatı yapılmaktadır.

İşletmenin üretim hattına uygun teknik ve ekipman özelliklerdeki otomatik paketleme makinaları ile kek, çikolata, marsmallow, bisküvi, gofret, ekmek, helva, krokan, sabun, elektrik ekipmanları, temizlik bezi ve ekipmanları, hediyelik eşyalar vb. katı ürünlerin paketlenmesi sağlanmaktadır.

 

Yatay Paketleme Makinası

Yatay paketleme makineleri, gıda ürünlerini, kozmetik ürünlerini, elektronik ürünleri, aksesuar ürünlerini, plastik ürünleri kolay ve hızlı bir şekilde paketlemek için üretilen makinelerdir. Yatay paketleme makine modelleri ile bisküvi, çikolata, gofret, ekmek, sabun ve temizlik bezleri, medikal malzemeler, hediyelik eşyalar, elektrik malzemeleri ve benzeri birçok ürün çeşidi sarılarak paketlenebilmektedir. Yatay paketleme makinaları ürün ve paketleme şekline göre kolayca ayarlanabilmektedir. Yatay paketleme makine modelleri ölçüm aralığı ve üretim kapasitesine göre değişiklik göstermektedir. Yatay paketleme makineleri, paketlenen ürün bilgilerini hafızaya alabilen yapıdadır.

Yatay paketleme makineleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tam otomatik el beslemeli paketleme makinesi ve yatay paketleme makinesi modellerine ait ürün özelliklerini ve yatay paketleme makinası fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

istanbulpaketleme
İstanbul Paketleme